עמוד הבית >>

ניהול ידע >>

ניהול ידע במשרדי עורכי דין

משרד עורכי דין לומד מייצר שליטה בידע הארגוני שצבר על מנת לייצר יתרונות תחרותיים מול משרדים אחרים.
ADMS היא המפיצה הבלעדית בארץ של מערכת ניהול הידע (Knowledge Management System) M-Files.. המערכת מאפשרת איסוף, אחסון וניתוח של כמויות עצומות של מידע ומסמכים כך שתהליכים מורכבים כמו תהליכי אישור חוזים והסכמים הופכים למהירים ואוטומטיים.

אוטומציה של תהליכים במשרדי עורכי דין

ניהול הידע במשרדי עורכי דין ובמחלקות משפטיות מתבצע על בסיס שימוש בארבעה מאגרי מידע שונים, בממוצע. ניהול מיושן כזה ללא פלטפורמה לניהול ידע, מונע מהמשרד שליטה אמיתית בתוכן ועוצר אותו מלהפוך לארגון לומד עם יתרונות תחרותיים משמעותיים. מערכת ניהול התוכן המובילה M-Files מקשרת בין כל מאגרי המידע ומאפשרת לנצל את הידע שנצבר כדי לשפר תהליכי עבודה משפטיים בצורה משמעותית וחסרת תקדים.
עם M-Files לצידכם אתם בטוחים שהמשר מנצל את היכולות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אין צורך לעבוד עם תיקיות או לבזבז זמן עבודה על נסיונות להיזכר במיקום בו שמור המידע. ניתן לחפש מסמכים וגם מידע שאינו מוגדר כמסמך (NDO) מתוך כל המאגרים במקום אחד ובמבט אחד, כאשר החיפוש הוא על בסיס הסיווג של המידע בלי צורך לשוטט בין ממשקים של מאגרים שונים. כלומר, אין צורך לזכור את המיקום של המידע אלא רק לדעת את ההקשר שלו במסגרת תהליך העבודה הייחודי של החברה.
התוצאה היא שאת המידע מוצאים בקלות על פי ההקשר של ההליך, בלי צורך לשמור מסמכים מספר פעמים. בנוסף, המערכת מנתחת את המידע באופן אוטומטי ומציעה תיוגים על בסיס בינה מלאכותית(AI) שעושה שימוש ב IML.

יתרונות השימוש IML (Intelligent Metadata Layer) הם:

אפשרות למצוא מידע על בסיס הסוג שלו ללא קשר למקום בו הוא נמצא
חיפוש, גישה וניהול כל המידע ברשת הארגונית
שימוש בבינה מלאכותית לניהול ידע יעיל
אחסון המידע בענן, על שרתי החברה או היברידית
גישה ועריכת הידע והתוכן הארגוני מכל מכשיר
שימוש בממשקים של גוגל, מייקרוסופט או סיילספורס כנקודת גישה יחידה לכל הידע הארגוני

ניהול ידע במשרד עורכי דין דינמי – לקראת 2021

כל ארגון פועל בסביבה עסקית דינמית כאשר הידע הוא המשאב החשוב ביותר בארגון והוא מעורב כמעט בכל תהליך או משימה. לכן, ניהול ידע נכון פותח הזדמנויות עסקיות חדשות מאחר והוא מעודד חדשנות ולמידה ארגונית.ניהול ידע מבוסס IML הוא התשתית הטכנולוגית ההכרחית לטיפוח תרבות ארגונית של ארגון לומד. כך ההון האנושי ינצל את פוטנציאל הידע הארגוני ובאותו זמן ייצר משאבי ידע חדשים בדרך לקביעת יתרונות משמעותיים שיהוו אתגר למתחרים.

קיבעו עכשיו הדגמה ותתחילו להדביק את הפער

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר