עמוד הבית >>

ניהול ידע >>

ניהול ידע במגזר הפיננסי

חברות שמעניקות שירותים פיננסיים פועלות בסביבה עסקית שעברה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות. הציפיות של הלקוחות השתנו. מצד אחד, הם דורשים מוצרים מותאמים אישית שמתאימים לצרכי המיקרו שלהם ולאירועים החשובים בחייהם. ומצד שני, הם התרגלו לרמת מחירים נמוכה ושקופה יותר. בסביבה דינמית כזאת מאתגר יותר להפוך לארגון לומד שיודע לשלוט בידע הארגוני ולנצל את משאבי הידע על מנת לייצר יתרונות תחרותיים.

לחשוב מחוץ לתיקייה

גישה מהירה למידע הרלונטי שהוא חיוני לקבלת ההחלטה הנכונה תעשה את ההבדל בין היכולת שלכם לתת חוויית שירות יוצאת דופן ללקוחות שלכם או לאבד אותם למתחרים בשוק הפיננסי, תוך שמירה על כל הנהלים והרגולציות אליהם מחוייבים נותני שירות בעולם הפיננסי.
ADMS היא המפיצה הבלעדית בארץ של מערכת ניהול הידע (Knowledge Management System) M-Files. אנחנו יודעים שניהול הידע בחברות פיננסיות מתבצע על בסיס שימוש בארבעה מאגרי מידע שונים, בממוצע. ניהול מיושן כזה ללא פלטפורמה לניהול ידע, לא מאפשר שליטה בתוכן שממילא משתנה באופן תדיר. בנוסף, העדר סינכרון עוצר את החברה מלהפוך לארגון לומד עם יתרונות תחרותיים משמעותיים. מערכת ניהול התוכן המובילה M-Files מקשרת בין כל מאגרי המידע ומאפשרת לנצל את הידע כדי לשפר תהליכי עבודה בצורה חסרת תקדים.

קצת על איך זה עובד

עם M-Files לצידכם אין צורך לעבוד עם תיקיות או לבזבז זמן עבודה על נסיונות להיזכר במיקום בו שמור המידע. ניתן לחפש מסמכים וגם מידע שאינו מוגדר כמסמך (NDO) מתוך כל המאגרים במקום אחד ובמבט אחד, כאשר החיפוש הוא על בסיס הסיווג של המידע בלי צורך לשוטט בין ממשקים של מאגרים שונים. כלומר, אין צורך לזכור את המיקום של המידע אלא רק לדעת את ההקשר שלו במסגרת תהליך העבודה הייחודי של החברה.
התוצאה היא שאת המידע מוצאים בקלות על פי ההקשר, בלי צורך לשמור מסמכים מספר פעמים. בנוסף, המערכת מנתחת את המידע באופן אוטומטי ומציעה תיוגים על בסיס בינה מלאכותית(AI) שעושה שימוש ב IML.

יתרונות השימוש IML (Intelligent Metadata Layer) הם:

אפשרות למצוא מידע על בסיס הסוג שלו ללא קשר למקום בו הוא נמצא
חיפוש, גישה וניהול כל המידע ברשת הארגונית
שימוש בבינה מלאכותית לניהול ידע יעיל
אחסון המידע בענן, על שרתי החברה או היברידית
גישה ועריכת הידע והתוכן הארגוני מכל מכשיר
שימוש בממשקים של גוגל, מייקרוסופט או סיילספורס כנקודת גישה יחידה לכל הידע הארגוני

ניהול ידע וסביבה פיננסית דינמית – לקראת 2021

כל ארגון פועל בסביבה עסקית דינמית כאשר הידע הוא המשאב החשוב ביותר בארגון והוא מעורב כמעט בכל תהליך או משימה. לכן, ניהול ידע נכון פותח הזדמנויות עסקיות חדשות מאחר והוא מעודד חדשנות ולמידה ארגונית. ההון האנושי ינצל את פוטנציאל הידע הארגוני ובאותו זמן ייצר משאבי ידע חדשים בדרך לקביעת יתרונות משמעותיים שיהוו אתגר למתחרים.
ניהול ידע מבוסס IML הוא התשתית הטכנולוגית ההכרחית לטיפוח תרבות ארגונית של ארגון לומד. ארגון לומד שיודע לנצל את הפוטנציאל של הידע שלו, אינו מתאמץ להתאים את עצמו לקצב אלא פועל לקבוע את הקצב אליו יצטרפו שאר השחקנים בשוק.

קיבעו עכשיו הדגמה ותתחילו להדביק את הפער ולהתרשם מהיכולות של ADMS בשוק הפיננסי

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר