עמוד הבית >>

ניהול ידע >>

ניהול ידע במגזר העסקי

עסק או מחלקה עסקית שידעו לייצר שליטה בידע הארגוני שתוביל לניצול משאבי הידע יצליחו לייצר יתרונות תחרותיים משמעותיים. ADMS היא המפיצה הבלעדית בארץ של מערכת ניהול הידע (Knowledge Management System) M-Files.

 

לחשוב ולהיות כמה צעדים קדימה

עם M-Files  לצידכם אין צורך לעבוד עם תיקיות או לבזבז זמן עבודה על נסיונות להיזכר במיקום בו שמור המידע. ניתן לחפש מסמכים וגם מידע שאינו מוגדר כמסמך (NDO) מתוך כל המאגרים במקום אחד  ובמבט אחד, כאשר החיפוש הוא על בסיס הסיווג של המידע בלי צורך לשוטט בין ממשקים של מאגרים שונים. כלומר, אין צורך לזכור את המיקום של המידע אלא רק לדעת את ההקשר שלו במסגרת תהליך העבודה הייחודי של החברה.

התוצאה היא שאת המידע מוצאים בקלות על פי ההקשר, בלי צורך לשמור מסמכים מספר פעמים. בנוסף, המערכת מנתחת את המידע באופן אוטומטי ומציעה תיוגים על בסיס בינה מלאכותית(BI) שעושה שימוש ב IML.

יתרונות השימוש IML  (Intelligent Metadata Layer) הם:

אפשרות למצוא מידע על בסיס הסוג שלו ללא קשר למקום בו הוא נמצא

חיפוש, גישה וניהול כל המידע ברשת הארגונית

שימוש בבינה מלאכותית לניהול ידע יעיל

אחסון המידע בענן, על שרתי החברה או היברידית

גישה ועריכת הידע והתוכן הארגוני מכל מכשיר

שימוש בממשקים של גוגל, מייקרוסופט או סיילספורס כנקודת גישה יחידה לכל הידע הארגוני

ניהול ידע בסביבה דינמית  – לקראת 2021

בסביבה עסקית דינמית הידע הוא המשאב החשוב ביותר והוא מעורב כמעט בכל תהליך או משימה והא פותח הזדמנויות עסקיות חדשות מאחר והוא מעודד חדשנות ולמידה ארגונית. ניהול ידע מבוסס IML הוא התשתית הטכנולוגית ההכרחית לטיפוח תרבות ארגונית של ארגון לומד. ארגון לומד שיודע לנצל את הפוטנציאל של הידע שלו,  אינו מתאמץ להתאים את עצמו לקצב אלא פועל לקבוע את הקצב אליו יצטרפו שאר השחקנים בשוק.

קיבעו עכשיו הדגמה ותתחילו להדביק את הפער

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר