עמוד הבית >>

ניהול ידע >>

ניהול ידע בחברות תכנון ובנייה

ארגון לומד יודע לייצר שליטה בידע הארגוני שמובילה לניצול משאבי הידע על מנת לייצר יתרונות תחרותיים תוך שמירה על הרגולציה המיוחדת לתעשייה הפרמצבטית. שמירה על איכות המוצרים שיוצאים ממפעל לייצור תרופות, למשל, תעלה באופן משמעותי תוך שימוש במערכת מתקדמת לניהול ידע.. ADMS היא המפיצה הבלעדית בארץ של מערכת ניהול הידע (Knowledge Management System) M-Files. הטמעה ושימוש במערכת תהפוך תהליכים לאוטומטיים תוך כדי מתן הרשאות אך ורק לאנשים הנכונים לגשת למידע בצורה בטוחה ונוחה.

ניהול ידע מחוץ לתיקייה בחברות תכנון ובנייה

ניהול הידע בחברת בנייה מתבצע על בסיס שימוש בארבעה מאגרי מידע שונים, בממוצע. ניהול מיושן כזה ללא פלטפורמה לניהול ידע, מונע מהחברה שליטה אמיתית בתוכן ומונע ממנה יתרונות תחרותיים משמעותיים. מערכת ניהול התוכן המובילה M-Files   מקשרת בין כל מאגרי המידע ומאפשרת לחברת התרופות או הביוטכנולוגיה לנצל את הידע היקר שצברה כדי לשפר תהליכי עבודה בצורה משמעותית וחסרת תקדים.

עם M-Files  לצידכם אין צורך לעבוד עם תיקיות או לבזבז זמן עבודה על נסיונות להיזכר במיקום בו שמור המידע. ניתן לחפש מסמכים וגם מידע שאינו מוגדר כמסמך (NDO) מתוך כל המאגרים במקום אחד  ובמבט אחד, כאשר החיפוש הוא על בסיס הסיווג של המידע בלי צורך לשוטט בין ממשקים של מאגרים שונים. כלומר, אין צורך לזכור את המיקום של המידע אלא רק לדעת את ההקשר שלו במסגרת תהליך העבודה הייחודי של החברה.

התוצאה היא שאת המידע מוצאים בקלות על פי ההקשר, בלי צורך לשמור מסמכים מספר פעמים. בנוסף, המערכת מנתחת את המידע באופן אוטומטי ומציעה תיוגים על בסיס בינה מלאכותית(BI) שעושה שימוש ב IML.

יתרונות השימוש IML  (Intelligent Metadata Layer) הם:

אפשרות למצוא מידע על בסיס הסוג שלו ללא קשר למקום בו הוא נמצא

חיפוש, גישה וניהול כל המידע ברשת הארגונית

שימוש בבינה מלאכותית לניהול ידע יעיל

אחסון המידע בענן, על שרתי החברה או היברידית

גישה ועריכת הידע והתוכן הארגוני מכל מכשיר

שימוש בממשקים של גוגל, מייקרוסופט או סיילספורס כנקודת גישה יחידה לכל הידע הארגוני

ניהול ידע מאובטח ואוטומטי בסביבה עסקית דינמית תחת רגולציה  – לקראת 2021

כל ארגון פועל בסביבה עסקית דינמית כאשר הידע הוא המשאב החשוב ביותר בארגון והוא מעורב כמעט בכל תהליך או משימה. לכן, מעבר לכך ששימוש במערכת יפחית משמעותית את הסיכון לטעויות בתהליך, ניהול ידע נכון פותח הזדמנויות עסקיות חדשות מאחר והוא מאפשר להון האנושי ינצל את פוטנציאל הידע הארגוני ובאותו זמן ייצר משאבי ידע חדשים בדרך לקביעת יתרונות משמעותיים שיהוו אתגר למתחרים.

קיבעו עכשיו הדגמה ותתחילו להדביק את הפער

 

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר