עמוד הבית >>

ניהול מסמכים >>

חתימה דיגיטלית – Signrequest

חסוך זמן, כסף ונייר עם חתימות דיגיטליות. על מנת לזרז תהליכי עבודה ולעמוד בקצב של העולם העיסקי הדינמי, כדאי להצטרף לארגונים וחברות רבים במגוון תעשיות שכבר לא חותמים על נייר. בנוסף, מערכות החתימות הדיגיטליות Signrequest מתממשקת בקלות עם אפליקציות אחרות.

אתם תתרכזו בהתפתחות העסקית שלכם בזמן שהמערכת תבצע בשבילכם את העבודה הקשה.

צרו קשר לקבלת פרטים והתנסות במערכת

הפיצ’רים של Signrequest

חתימה דרך כל מכשיר

חיתמו על מסמכים מקוונים דרך הסמאטרפון, מחשב נייד או טאבלט. תוכלו לבחור בין שרטוט ידני, העלאת תמונת החתימה שלכם, או פשוט הקלדת שמכם.

סדר החתימה

החליטו מה סדר החתימה אותו יקבלו אנשי הקשר שלכם את Signrequest. חותם מספר #2 יתבקש לחתום על המסמך רק אחרי שחותם מספר #1 ישלים את חתימתו על הקובץ.

קבצים מצורפים

השולח וגם הנמען יכולים לצרף קבצים אל תוך Signrequest. תוכלו גם לחייב צירוף קבצים כך שאנשי הקשר שלכם לא ישכחו לצרף מידע חשוב ונדרש.

ניהול הרשאות

בקשו מאנשי הקשר שלכם לחתום או רק לאשר את המסמך. אם תרצו רק להודיע לאיש קשר על תהליך החתימה, או רק לשלוח להם את המסמך הסופי – זו גם אופציה.

הקבצים שלי

לקוחות רבים שלנו התחילו עם חתימות, והמשיכו להשתמש בנו עבור האופציה לשמור אותם ב”הקבצים שלי”. מקום אחד שעוזר לכם לנהל, לאתר, לנטר ולשמור את כל המסמכים שלכם. תוכלו לדעת באיזה סטטוס כל מסמך עומד, והאם ישנן פעולות נוספות הממתינות לביצוע.

אינטגרציות

אינטגרציה ל-Google Apps
האינטגרציה החלקה שלנו Google Apps, מאפשרת לכם לחתום על מסמכים בקלות ובמהירות דרך Google Docs וחשבון ה-Gmails שלכם. הפעילו את SignRequest for Google Drive ושמרו את כל המסמכים החתומים שלכם אוטומטית בתיקיית Google Drive אותה בחרתם. כדי לחבר לכו לחשבון שלכם (My Account) והפעילו את האינטגרציה עם Google.

אינטגרציות מותאמות אישית
ניתן לחבר את החתימות הדיגיטליות (e-Signature) של SignRequest עם כמעט כל אפליקציה מוכרת ברשת. האינטגרציות שלנו עם כלים ומערכות מוכרים כמו Microsoft Flow, Dropbox, Salesforce, M-Files, Formdesk ו-TOPdesk עוצבו במיוחד כדי לחסוך זמן ולאפשר לכם לצמוח. תנו לטכנולוגיה לעבוד בשבילכם.

אינטגרציה עם Zapier
תודות לאינטגרציה שלנו עם Zapier תוכלו לעשות אוטומציה לחתימה הדיגיטלית שלכם על ידי חיבור SignRequest עם 2000+ אפקליציות. שלחו SignRequest אוטומטית או תנו למסמך חתום להוביל את המשתמש אוטומטית לשלב הבא בתהליך המכירה שלכם.

צוותים ומיתוג

צוותים
צרו חשבונות SignRequest צוותיים כדי שקולגות יוכלו לעבוד יחד ולאפשר לכולם גישה למסמכים ותבניות מסמכים להם כולם זקוקים. תוכלו כך גם לנטר פעולות שבוצעו על המסמכים. תוכלו לעבור מחשבונכם האישי לחשבון הצוותי בכל רגע.

מיתוג מותאם אישית
העלו את הלוגו שלכם, בחרו את צבעי החברה והפונט, וכתבו כותרת והודעה כברירת מחדל. תוכלו גם לנתב את מורשי החתימה שלכם לדף נחיתה מותאם, כדי שניתן יהיה לזהותם לאורך שלבי החתימה.

דפי נחיתה מותאמים אישית
על ידי שימוש בחשבונות צוותיים, תוכלו גם לייצר את המיתוג שלכם, וגם לבחור בדפי נחיתה מותאמים אישית. לאחר החתימה, ננתב את החותמים שלכם את עמוד “תודה” (Thank you page) – נגיעה אישית שעושה את כל ההבדל.

אבטחה ועמידה בחוק

מעקב ביקורת מאובטח
בזכות דוקומנטציה קפדנית, ומעקב לוגים אחר חתימות (signing log), עבור כל המסמכים שנשלחים ונחתמים מתקיים מעקב ביקורת מאובטח. מעקב לוגים אחר חתימות כולל את כתובת הIP של מבצע החתימה, כתובת אימייל, אימות SignRequest, תיעודי זמני לוגים ועוד פרטי מידע נוספים. כל מסמך SignRequest שהושלם עובר תהליך אישור וכדי לשמור על אבטחה ולגליות. כל פעולה המתבצעת על מסמך ה-PDF “שוברת” את תהליך האישור והופכת את המסמך לבטל ומבוטל.

אימות בהודעת סמס
משנה זהירות נוסף אותו יש לבצע עבור המסמכים החסווים ביותר שלכם. לאיש הקשר שלכם תשלח הודעת סמס עם סיסמא חד פעמית (סיסמת OTP) אותה יהיו מחויבים להזין כדי שתיפתח בפניהם האופציה לחתום על המסמך.

Single sign-On
תוכלו להתחבר ל-SignRequest בכמה דרכים לרבות אימייל וסיסמא, דרך Salesforce או Gmail, וגם Microsoft ו-Facebook, או שתוכלו להשתמש במערכת משלכם על ידי SAML2.

אוטומציה

תבניות
תוכלו לחסוך זמן רב בעזרת התבניות שלנו. הכינו מראש את המסמכים הנפוצים ביותר שלכם והשתמשו בהם שוב ושוב בקלות. תוכלו גם לבחור להחליף את הקובץ המקורי אך לשמור על סדר החתימה, ההודעה הקבועה, ועל הגדרת ההתראות המקורית שלכם.

תזכורות
תזכרו לגבי ה-SignRequests שלכם על ידי שליחת הודעות אוטומטית או ידנית. בעמוד ה”קבצים שלי” תוכלו למצוא סקירה מהירה של כל המסמכים שנשלחו ונחתמו, או כאלו שעדיין ממתינים לחתימה. אנחנו נעשה סדר במסמכים שלכם כדי להוריד לכם את המשימה הזו מהשולחן.

התראות
לא תפספסו שום עדכון לגבי שלבי החתימה שלכם על ידי הגדרת התראות. תוכלו להגדיר בחשבונכם התראות כך שתתעדכנו תמיד בכל מה שעליכם לדעת.

הגדרות מתקדמות
SignRequest מרובה קבצים (Multi-doc)
שלחו מספר רב של קבצים דרך SignRequest אחד בלבד. SignRequest מרובה קבצים מונע שליחה של המון הודעות ותומך בתהליך פשוט וחלק. ה-SignRequest יושלם רק בהינתן שכל הקבצים בו נחתמו והושלמו.

Rest API
חברו את SignRequest אל האתר שלכם, ה-DMS או ה-CRM שלכם. תוכלו לשלם עבור API credits תוך כדי שימוש או שתוכלו לרכוש חבילה שתספיק לכם לשנה. אנו מאפשרים לכם לחתום דיגיטלית איך שבא לכם.

שליחה מרובה (bulk)
שליחה מרובה היא הדרך הנכונה לעבוד כשיש מספר רב של אנשים שצריכים לחתום כל אחד על העותק שלו, באותו מסמך. תוכלו להשתמש בשליחה מרובה על ידי שימוש ב-API credits אותם תוכלו לרכוש תוך כדי שימוש או ברכישת חבילה שנתית.

קישור פתוח לחתימות
קישור פתוח לחתימות הוא קישור אותו ניתן לשתף עם מספר רב של מורשי חתימה שיוכלו לחתום על אותו העתק של קובץ, עבור עצומה, למשל.

 

צרו קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים והתנסות במערכת

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר