עמוד הבית >>

אוטומאציה ו AI

sss

אוטומאציה ו AI

על מנת לבצע את התהליך ההכרחי של הדיגיטליזציה בארגון במהירות מרבית, כדאי שתהליך ניהול הידע יעשה שימוש בבינה מלאכותית (Artificial Intelligence) ולמידת מכונה (Machine Learning).

בינה מלאכותית ושליטה בידע הארגוני

בינה מלאכותית(AI) היא סימולציה אוטומאטית של תהליכי אינטליגנציה אנושית שמאפשרת לתוכן בארגון ללמוד את עצמו במטרה לשחרר משאבים של זמן לביצוע משימות עסקיות חשובות. במילים אחרות, הארגון הלומד מאפשר למערכות ניהול ידע לחסוך לו זמן וכסף. השימוש במערכת לניהול הידע  M-Files   יגרום, למשל, לכך שבאופן אוטומטי תפסיקו לשאול “איפה המסמך שלי”, רק כדי לדעת איזה מסמך צריך לשלוף. ניצול שכבת המטה-דאטה (IML) מאפשרת שימוש בעוצמות העסקיות של הבינה המלאכותית לניהול ידע יעיל.

האתגרים בהטמעת מערכת ניהול ידע מבוססת AI

 המפתח להצלחת הטמעה של מערכת חדשה הוא קלות ומהירות האימוץ שלה על ידי המשתמשים. הנסיון שלנו מלמד שניהול חכם של הידע מאפשר לעובדים גמישות מקסימאלית ופרודוקטיביות שהולכת ומשתפרת ומעניקה יתרונות תחרותיים משמעותיים לחברה תוך שמירה על נהלי העבודה המוכרים. זו הסיבה לכך שהלקוחות שלנו משבחים את השימושיות של המערכת ומופתעים מהמהירות בה עברו משלב הלימוד לשלב השימוש. במילים אחרות, כאשר תהליך ניהול הידע מבוסס AI מנצל בקלות את הידע שכבר נצבר בארגון, המערכת הופכת במהירות לפונקציונאלית וקלה לשימוש באותה נשימה.

להפוך את הידע הסמוי לידע גלוי ויעיל

הטמעת מערכת ניהול ידע מבוססת AI היא תהליך ארגוני הכרחי שמסייע לתשתית האנושית באמצעות תשתית טכנולוגית מתאימה. במסגרת התהליך אנחנו מזהים את הידע הסמוי בארגון, שכולל מיומנויות ורעיונות שהם חלק מהידע של אנשים מסוימים אבל אין לו ביטוי בצורה דיגיטלית והוא ניתן להעברה רק בהתאם לרצונו של מי שמחזיק בו. ניהול ידע ארגוני נכון הופך כמה שיותר מהידע הסמוי שנמצא בראשיהם של העובדים לידע גלוי ומפורש שניתן להשתמש בו לטובת הארגון ללא כל קשר לזהות העובד.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום הדגמה ונסיון אצלכם בארגון, צרו קשר עכשיו.

 

לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר