פתרונות

 

כיצד פתרונות לניהול מסמכים יחסכו לארגון זמן וכסף?

 

בשנים האחרונות מתעצמת חשיבותו של ניהול מסמכים ככלי המעניק לארגון יתרון אסטרטגי, בזכות יכולתו לייעל תהליכים ולחסוך בהוצאות. למעשה, חברת המחקר גרטנר דרגה את ניהול מסמכים כאחד מעשרת השיקולים החשובים בהטמעת פתרונות טכנולוגיים בארגון. ומדוע בעצם? כדברי הפתגם המפורסם זמן הוא כסף, והרבה ממנו הולך לאיבוד בעקבות ניהול מידע מסורבל. לשם המחשה, הנה נתון  כמעט בלתי נתפס שפרסמה חברת TN: עובד עלול לבזבז עד כשעתיים ביום בחיפוש אחר מסמכים. מדובר ב 500 שעות ויותר מ 60 ימי עבודה שהולכים לאיבוד מידי שנה - לעובד אחד בלבד! אילו פתרונות יאפשרו לכם לייעל את ניהול המסמכים בארגון בצורה משמעותית?

 

תוכנה לניהול מסמכים - M-Files

 

איבוד מסמכים או מספר גרסאות של אותו מסמך המפוזרות בתיקיות שונות הם אחד מכאבי הראש הגדולים ביותר של כל ארגון. מה הפתרון? תוכנה לניהול מסמכים מונעת אובדן של מידע יקר באמצעות ממשק המנהל את כל המסמכים במקום אחד. זו הסיבה ש ADMS מעמידה לרשותכם תוכנה לניהול מסמכים מהמובילות בעולם: m-files, המאפשרת חיפוש מהיר של מסמכים לפי מילות מפתח. הגעה לקובץ המבוקש מתבצעת תוך שניות ספורות, מציגה את כל הגרסאות שלו ומאפשרת לכם להשתמש בגרסה העדכנית ביותר.

באמצעות m-files תוכלו לסרוק בלחיצת כפתור מסמכי נייר לתוך המערכת וליהנות מכל היתרונות של ניהול מסמכים דיגיטלי. ל m-files מאפיינים רבים שיעשו את החיים שלכם הרבה יותר קלים ופשוטים, כגון כונן וירטואלי ייחודי, התממשקות למערכת ההפעלה של Windows, גיבוי, ניהול הרשאות ועוד.

 

לחצו כאן כדי לצפות ביתרונות נוספים של התוכנה לניהול מסמכים M-Files.

 

תוכנה לניהול מסמכים - ArchiNet

 

ArchiNet היא תוכנה לניהול מסמכים שפיתחה חברת ADMS כדי להשיג חסכון מרבי של זמן וכסף במגוון דרכים:

נגישות ופשטות - המערכת אינה דורשת התקנת תוכנה על מחשבי הלקוח, בשונה מפתרונות אחרים הקיימים בשוק. ניתן למעשה להתחבר למערכת באמצעות חיבור אינטרנט פשוט, מכל מקום ובכל זמן. בנוסף, מספר רב של משתמשים יכול לעשות שימוש במערכת בו זמנית.

התאמה מלאה לצרכים שלכם - אנחנו מאפשרים לכם לבחור על איזה פלטפורמה להתקין את המערכת ועם איזה מסד נתונים היא תעבוד, מתוך מגוון אפשרויות. בנוסף, על מנת להתאים את המערכת לצרכים שלכם בצורה מלאה, נוכל ליצור פיתוחים על פי דרישה שלכם.

 

לחצו כאן כדי לצפות ביתרונות נוספים של מערכת ArchiNet.

 

Scan To PDF - סריקת מסמכים קלה ופשוטה

 

מה עושים עם כל מסמכי הנייר שמצטברים ותופסים הרבה מקום? בארגון הממוצע הניירת גדלה ב 25% מידי שנה. תוכנת Scan To PDF, תאפשר לכם לסרוק מסמכים לפורמט PDF בצורה פשוטה ומהירה תוך כדי עבודה. כך תוכלו להקטין באופן ניכר את כמות מסמכי הנייר ולנהל את המסמכים בצורה דיגיטלית ויעילה.

התאמה מלאה לצרכים שלכם - מתאפשרת באמצעות תוספות הרחבה, המקנות יכולות נוספות מעבר לאלו הקיימות בתוכנה הבסיסית. נשמח לייצר פיתוח על פי דרישה שלכם, על מנת להתאים את התוכנה לצרכים שלכם בצורה מלאה.

ADMS Solutions Ltd הינה המפיצה הבלעדית של התוכנה בישראל.

 

לחצו כאן כדי לצפות ביתרונות נוספים של מערכת Scan To PDF.

 

Flipviewer - הפתרון המוביל ליצירת ספרים דיגיטליים

 

FlipViewer® היא טכנולוגיה ייחודית המשנה את דפוסי הצריכה של תוכן דיגיטלי, בארץ ובעולם. באמצעות הפטנט הרשום של FlipViewer®, התוכן הדיגיטלי הופך לספר וירטואלי, המזכיר במראה ובתחושה את ספרי הנייר המסורתיים. פתרון זה נבנה ע"י התאגיד הבינלאומי E-Book Systems ומבוסס על ממשק ייחודי המאפשר להפוך את דפי הספר הדיגיטלי בתלת ממד, להוסיף תכני מולטימדיה, לנתח דפוסי שימוש ועוד. ל ADMS Solutions Ltd זכיינות בלעדית בישראל לפתרון הייחודי מבית היוצר של חברת E-Book Systems.

 

לחצו כאן כדי לצפות ביתרונות נוספים של תוכנת FlipViewer®.

 

FormReturn - סריקת טפסים מהירה וחסכונית

 

מחפשים פתרון יעיל וחסכוני לסריקת טפסים, מבחנים ושאלונים? יצירת טפסים וסריקתם למערכת מעולם לא הייתה פשוטה יותר הודות ל FormReturn - מערכת אינטגרטיבית שמבצעת את כל הפעולות במקום אחד: מיצירת הטופס וסריקתו ועד לניתוח הנתונים. היכולות המגוונות של  FormReturn מאפשרות לבצע סריקת טפסים בצורה מהירה יותר, חכמה יותר וחסכונית הרבה יותר.

עם FormReturn לא צריך לקנות סורק מיוחד באלפי שקלים, אפשר להסתפק בסורק הסטנדרטי שמצוי בכל ארגון וליהנות מיכולות מגוונות: תמיכה במגוון שפות, זיהוי סוג הטופס לפי ברקוד המוטבע עליו, חילול אוטומטי של טופס מותאם אישית לכל נמען עפ"י חוקים שהוגדרו מראש ועוד.

 

לחצו כאן כדי לצפות ביתרונות נוספים של תוכנת FormReturn.

 

איזה פתרון ייעל תהליכי עבודה בארגון שלך?
לפגישת ייעוץ ואפיון צרכי העסק לחץ כאן!