שירותים

 

אופן קבלת השירות

 

כפי שאין שני אנשים דומים, כך גם אין שני עסקים דומים. כל עסק נבדל ממשנהו בגודל, תחום הפעילות, המטרות והצרכים. לכן ההעדפה של כל עסק לגבי אופן קבלת שירות תהיה שונה. בעולם הארכיון הדיגיטלי, המסמכים הסרוקים ומערכת הארכיון הדיגיטלי נשמרים על גבי שרתים מסוגים שונים. אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd מאפשרים לכם לבחור את אופן והיקף השירות שתקבלו על המערכת, מתוך מספר אפשרויות מרכזיות.

 

התקנת מערכות על גבי שרת של הלקוח

 

על מנת לאפשר פעילות תקינה של המערכת והשרת יש לדאוג לרכישת שרת, רישיון לתוכנות המתאימות, תחזוקה וגיבוי של השרת. במסגרת אפשרות זו, חברת A.D.M.S Solutions Ltd תתקין את המערכת על גבי השרת של הלקוח, בעוד שאר הפעולות יהיו באחריות הלקוח. פעולות אלו כרוכות בהקצאת משאבים יקרים: עלויות הרכישה והתחזוקה שהוזכרו מגיעות לעשרות אלפי שקלים, ומביאות לבזבוז זמן יקר.

 

SAAS - Software As A Service

 

בעלות על שרת והתוכנות הנלוות אליו יכולה להיות מאוד מורכבת ויקרה, אך זו לא האפשרות היחידה שקיימת. אנחנו ב A.D.M.S Solutions Ltd מעמידים לרשותכם אפשרות למכירת תוכנה כשירות (SAAS). במסגרת חלופה זו, במקום שאתם תרכשו את השרת ותדאגו לתחזוקה השוטפת שלו בעצמיכם, אנחנו נבצע פעולות אלו עבורכם. השירות שאנחנו מעניקים כולל את אחסון המידע על גבי שרת שלנו, התקנת התוכנה, תחזוקה וגיבוי של השרת. בדרך זו תקבלו מאיתנו שירות מקיף שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים וזמן יקר. מכירת תוכנה כשירות נותנת מענה מצוין לעסקים קטנים שמעוניינים לחסוך את ההוצאה הגדולה הכרוכה ברכישה ובתחזוקה. אפשרות זו מיועדת גם לכל עסק שמעוניין להשאיר את הטיפול במערכת לאנשי מקצוע, על מנת למנוע בזבוז זמן יקר.


אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd מאפשרים מכירת תוכנה כשירות בשתי צורות:

 

  • HOSTING על גבי שרת שיתופי - אחסון המידע של הלקוח על גבי שרת שלנו, יחד עם לקוחות נוספים.

  • HOSTING על גבי שרת פרטי - אחסון המידע של הלקוח על שרת פרטי, מיועד למקרים בהם על אבטחת המידע להיות נוקשה עקב רגישות המידע המאוחסן.