מאפיינים עיקריים

 

Scan To PDF - פתרון מושלם לסריקת מסמכים


Scan To PDF הינה תוכנה המאפשרת לסרוק מסמכים לפורמט PDF בצורה פשוטה ובאופן עצמאי. התוכנה מאפשרת סריקת מסמכים in-house, ללא צורך למסור אותם לסריקה בחברה חיצונית. חברת A.D.M.S Solutions Ltd הינה המפיצה הבלעדית של תוכנת Scan To PDF בארץ. לתוכנה מספר מאפיינים, שהופכים אותה לפשוטה וידידותית לשימוש.

 

Scan To PDF - פשטות השימוש


Scan To PDF הינה תוכנה המספקת מגוון פתרונות לסריקת מסמכים והפיכתם לקבצי PDF, ותומכת בסורקים העובדים בטכנולוגיית Twain / WIA. לתוכנת Scan To PDF מספר אפשרויות שהופכות את סריקת המסמך לפשוטה: הכנת קבצי PDF ושליחתם במייל ישירות מהסורק, הכנת קובץ PDF מקבצים או תיקיות, אפשרות לשמור את המסמכים כקבצים בודדים או כחוברת עבודה וסידור עמודים וארגון מחדש בקלות, על ידי גרירה ושחרור.

 

Scan To PDF - אפשרויות מתקדמות


תוכנת Scan To PDF מאפשרת לכם לנהל גרסאות של קבצי PDF, לתמוך בקבצי OCR, לשלוט על המיקום והמאפיינים של המסמכים הסרוקים ואת צורת התצוגה לפי נוחות המשתמש.מעבר למאפיינים של התוכנה הבסיסית, ניתן גם להוסיף פעולות הרחבה (plug-in) לצורך ביצוע פעולות נוספות, כגון זיהוי תווי ברקוד, ניהול פרופילים של מספר סורקים ויצוא מידע על גבי קובץ CSV.

 

לנו ב A.D.M.S Solutions Ltd חשוב להתאים את התוכנה לצרכים שלכם, ולכן מעבר לפעולות ההרחבה אנחנו מבצעים פיתוחים לתוכנת Scan To PDF על פי דרישת הלקוח, לצורך התאמה מלאה לצרכיו.תוכנת Scan To PDF תומכת במגוון שפות: אנגלית, צרפתית, גרמנית, דנית, צ'כית, יוונית, איטלקית, שוודית, ספרדית ופורטוגזית.

 

Scan To PDF - דרישות מערכת


  • חלונות Vista, XP , Server 2003, 2000, NT, ME, 98, 98SE

 

  • סורק , שעובד בתצורת Twain או WIA

 

  • מעבד 233 MHZ זיכרון 256 RAM דיסק קשיח 15 Mbytes לפחות

 

ניתן לעבוד עם התוכנה על שרת Terminal Server

 

להדגמת התוכנה ניתן ליצור קשר