תוכנת סריקת מסמכים ScanToPDF

 

השליטה בידיים שלכם

 

אימרה מפורסמת אומרת שאם נתת לאדם דג השבעת אותו לארוחה, אך אם נתת לו חכה, סיפקת לו ארוחה לכל החיים. בעולם העסקי ישנם שירותים ופתרונות רבים בהם העסק נעזר.כך למשל, עולם סריקת המסמכים מורכב משירותים רבים, לרבות ניהול המסמכים עצמם, ארכיון דיגיטלי, חתימה דיגיטלית, המרת מסמכים ועוד. אך ישנם מקרים בהם לעסק עצמו יש אפשרות לבצע את אחת הפעולות האלה.
לנו ב A.D.M.S Solutions Ltd חשוב ליצור פתרון המתאים לצרכים של העסק שלכם ולכן, אנחנו מאפשרים לכם לבצע בעצמכם חלק מהפעולות in house ,תוך הדרכה ותמיכה מלאה מאיתנו. אחת מפעולות אלו היא ביצוע סריקת המסמכים באמצעות תוכנת Scan To PDF.

איך זה עובד?

 

מהם היתרונות בסריקת מסמך בפורמט PDF?

 

A.D.M.S Solutions Ltd הינה המפיצה הבלעדית של תוכנת Scan To PDF בארץ. על מנת להבין מהם היתרונות התוכנה, חשוב להבין תחילה מהו פורמט PDF? מדובר בפורמט שיצרה חברת Adobe, ולו שני יתרונות מרכזיים: ראשית, מדובר בפורמט אחיד הנמצא בשימוש נרחב, ולכן מסמך שנסרק בפורמט PDF יראה זהה בכל מחשב. שנית, לסורק המסמך יש את האפשרות לנעול אותו לשינויים,להעתיק ממנו תכנים ואף לבצע הצפנה של המסמך. בדרך זו קל יותר למנוע זיופים של המסמך, ולכן ארגונים רבים בארץ ובעולם עושים בפונקציה זו שימוש.

 

Scan To PDF - פתרון ידידותי לסריקת מסמכים

 

תוכנת Scan To PDF מאפשרת לכם לסרוק מסמכים לפורמט PDF באופן עצמאי, במקום למסור אותם לסריקה בחברה חיצונית.

למי התוכנה מיועדת?


בין היתר, תוכנת Scan To PDF מספקת פתרון לחברות, בהן נהלי אבטחת מידע מחמירים אינם מאפשרים לחשוף את המסמכים לגורמים מחוץ לחברה. במקרים מסוג זה עובדי החברה יוכלו לסרוק מסמכים באמצעות התוכנה, תוך מתן תמיכה וליווי מלאים שלנו במידת הצורך. תוכנת Scan To PDF מתאפיינת בידידותיות וקלות שימוש, באמצעות אפשרויות כגון הכנת קבצי PDF ושליחתם במייל ישירות מהסורק ואפשרות לשמור את המסמכים כקבצים בודדים או כחוברת עבודה. מידע ויתרונות נוספים של תוכנת Scan To PDF תוכלו למצוא בדף המאפיינים.

 

להדגמת התוכנה ניתן ליצור קשר