התאמת פתרון ללקוח

 

Scan To PDF - פתרון שמותאם לעסק שלכם


לכל עסק הצרכים הייחודיים שלו: בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, בחברה העוסקת במוצרי צריכה או במתן שירותים, בחברה פרטית או ציבורית -עסק אחד לעולם לא יהיה זהה למשנהו. אנחנו בחברת ADMS Solutions רואים בעסק שלכם עולם במלואו, ולכן מייצרים פתרון המותאם לצרכים הייחודיים שלכם. אחת הדרכים בהן אנחנו מבצעים התאמה מלאה לצרכי הלקוח היא באמצעות תוכנת Scan To PDF. כיצד התוכנה מאפשרת התאמה מרבית לצרכים שלכם?

 

התאמה לצרכי הלקוח באמצעות תוכנת Scan To PDF - כיצד זה עובד?


תוכנת Scan To PDF מאפשרת התאמה לצרכי הלקוח בשלוש רמות:

 

סריקת מסמכים In House - התוכנה מאפשרת ללקוח לסרוק את המסמכים בעצמו בקלות וביעילות, במקום לתת אותם לסריקה של חברה חיצונית. למי השירות מיועד? לחברות בהן קיימים נהלי אבטחת מידע נוקשים שלא מאפשרים חשיפה של גורמים חיצוניים למסמכי החברה.

 

תוכנות הרחבה - במידה ותרצו להשתמש באפשרויות מתקדמות יותר מאלו שהתוכנה הבסיסית מציעה, תוכלו לעשות שימוש במגוון תוכנות הרחבה (plug-ins). באמצעות תוכנות ההרחבה תוכלו לבצע פעולות כגון זיהוי תגי בר קוד על גבי המסמך הסרוק, ביצוע פעולות OCR

שהופכות את המסמך הסרוק לבר חיפוש ועוד. מידע נוסף על תוכנות ההרחבה ניתן לקבל בדף ההרחבות של תוכנת Scan To PDF.

 

פיתוחים לפי דרישה - אנחנו בחברת ADMS Solutions מבינים ששלל האפשרויות שמציעה תוכנת Scan To PDF אינן בהכרח תואמות את צרכי העסק שלכם. לכן, אנחנו בחברת ADMS Solutions נשמח לייצר פיתוחים לתוכנת Scan To PDF, המותאמים לצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

 

התאמה לצרכי הלקוח בחברת ADMS Solutions


מדוע כדאי לבחור דווקא בנו?

 

  • כי חברת ADMS Solutions הינה המשווקת הבלעדית של תוכנת Scan To PDF בארץ.
  • כי אנחנו מתחייבים לייצר פתרון ייחודי לצרכים שלכם, באמצעות יצירת פיתוחים ייחודיים לפי דרישה בתוכנת Scan To PDF ובתוכנות נוספות.