שירותי OMR

 

מהן ההשלכות של בדיקת טפסים ידנית עבור העסק שלכם?


הקדמה הטכנולוגית מביאה לכך שכיום ניתן לבצע פעולות רבות בצורה דיגיטלית. כך למשל ניתן לבצע מבחנים או מבדקים רבי ברירה בצורה ממוחשבת ובכך לחסוך זמן רב. אך האם זהו הסוף לשימוש בשיטה המסורתית של דף ועט? לא בהכרח. ישנם מקרים בהם לא ניתן לעשות שימוש במחשב מסיבות שונות, כגון כמות נבחנים גדולה ביחס לכמות המחשבים, ביצוע סקרים בשטח ועוד. במקרים אלו תתבצע בדיקה ידנית של הטפסים, ולכן ככל שכמות הטפסים תהיה גדולה יותר, כך גם בדיקתם וניתוח הממצאים שלהם יגזלו זמן רב יותר. חיסרון נוסף של בדיקה ידנית של הטפסים הוא החשש לביצוע טעויות אנוש בבדיקה שיביאו לעיוות הממצאים. האם ניתן להימנע מהחסרונות הנגרמים על ידי בדיקת הטפסים הידנית?

 

OMR - Optical Mark Recognition


טכנולוגית OMR מאפשרת לכם לחסוך את הזמן הכרוך בבדיקה ידנית של שאלון רב ברירה. כיצד פועלת טכנולוגית OMR? מילוי שאלון רב ברירה כרוך בסימון התשובה הנכונה מבין מספר אפשרויות. באמצעות טכנולוגית ה OMR ניתן לסרוק טופס ולזהות תשובות שסומנו בתוך ריבוע או עיגול. דוגמא לטפסים כאלו הם טפסי לוטו וטוטו, טפסים של מבחן פסיכומטרי, סקרים ועוד.

 

OMR - מה יוצא לי מזה?


בדיקה ידנית של טפסים יכולה לגזול שעות עבודה רבות. טכנולוגית ה OMR תחסוך לכם שעות בדיקה רבות ותציג תוצאות נטולות טעויות אנוש. באמצעות טכנולוגית OMR תוכלו גם להפיק את המרב מהנתונים: קובץ אקסל יציג בסיום הבדיקה את כל הפרטים הרלוונטיים, לרבות פרטי הנבדק, התשובה שסומנה בכל שאלה ועוד, ויאפשר ניתוח,חיתוך והסקת המסקנות המתבקשות מהנתונים.

 

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר