סריקת מסמכים חכמה

 

עושה רושם שהודות להתפתחות הטכנולוגית, הדפסה של מסמך מעולם לא הייתה קלה יותר. לעומת זאת, הדפסת מסמך לפני מספר עשורים הייתה כרוכה במאמץ רב הרבה יותר. אמנם גם אז הדפסת מסמך התאפשרה באמצעות הקלדה במכונת הכתיבה, אך לא היה ניתן לתקן טעויות דפוס או לבצע שינויים בטקסט המודפס לאחר הדפסתו. בנוסף, חיפוש ביטוי או משפט בטקסט היה כרוך בחיפוש סיזיפי לאורך כל הטקסט. ישנו דמיון בין סריקת המסמכים הקונבנציונלית לבין מכונת הכתיבה של פעם. סריקת מסמכים ושמירתם בארכיון הדיגיטלי, מאפשרת אמנם את שליפתם המהירה ושימור שלהם לאורך זמן. אולם סריקת מסמכים רגילה ושמירתם אינה מאפשרת לבצע שינוי או חיפוש במסמך כפי שניתן לבצע בכל מעבד תמלילים.

 

על מנת שתוכלו לנהל מסמכים בחוכמה וביעילות לבצע עריכה וחיפוש בכל מסמך, אנחנו ב A.D.M.S Solutions Ltd מספקים את שירות ה OCR - (זיהוי תווים אופטי). שרות זה מאפשר להמיר מסמכים סרוקים למסמכים רגילים, הניתנים לעריכה ולחיפוש בכל מעבד תמלילים כגון Microsoft Word.

 

OCR - איך זה עובד?

 

שרות ה OCR עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצורך המרת הקובץ הסרוק, באמצעות מספר שלבים עיקריים:

 

  • יישור השורות והמילים - מאפשר המרה של מסמכים, גם אם נסרקו בצורה לא ישרה.

 

  • זיהוי הגופן שבו הודפס הטקסט - באמצעות הפעלת אלגוריתם המזהה מאפיינים של גופנים שונים, ובוחר את הגופן הקרוב ביותר.

 

  • זיהוי מילים חכם - חיפוש המילים המזוהות במילון. במידה והמילה אינה מופיעה במילון, ישנו ניסיון לבצע החלפה של אותיות עד הגעה למילה שנמצאת במילון.

 

  • סריקת מסמך המכל טקסט ותמונות - אפשרות ליצירת קובץ שבו משולב טקסט עם תמונות סרוקות.

 

שרותי OCR ב A.D.M.S Solutions Ltd

 

על מנת שהמרת המסמך באמצעות שרות ה OCR תהיה אפקטיבית, עליה להיות נאמנה למסמך המקורי: יש להמיר בהצלחה מילים שהופיעו במסמך המקורי לתוך המסמך החדש. על מנת להבטיח זאת, אנחנו ב A.D.M.S Solutions Ltd סורקים את המסמך ברזולוציה גבוהה של 300dpi. בכך נמנע בזבוז הזמן הכרוך בסריקה נוספת, במקרים בהם התוצאה הסופית לא משביעת רצון.

 

ניתן ליצור קשר לקבלת הסבר על שירותי OCR