ניהול מסמכים במוסדות רפואיים

 

 

ניהול מסמכים דיגיטלי בבתי חולים ומוסדות רפואיים

 

במוסדות רפואיים בהם כל שניה קובעת, מציאת המידע הנכון במינימום זמן עשויה לחרוץ גורלות. מערכת ה M-Files לניהול מידע דיגיטלי מייעלת את הטיפול ומאפשרת לצוות הרפואי לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

 

מציאת המסמך הנכון בזמן הנכון חשובה בכל ארגון, אך חיונית במיוחד במוסדות רפואיים. בפועל, מציאת המידע המבוקש עלולה להיות ארוכה ומסורבלת בעקבות ריבוי מסמכים, ומכאן החשיבות הגבוהה של ה M-Files, מערכת ניהול מסמכים דיגיטלי המיועדת למוסדות רפואיים. באפשרות המערכת להתוות את דרכי הטיפול המתאימות, לצמצם טעויות אנוש עד למינימום ואף לסייע להציל חיים.

 

מהם יתרונות המערכת?

 

ניהול רשומות רפואיות: מקסימום מידע במינימום זמן. מערכת ה M-Files מאפשרת ניהול יעיל של המידע הרפואי, בין אם מדובר בדף נייר או במסמך אלקטרוני. מרגע הגעת המטופל, המערכת מרכזת את כל המידע שהצטבר אודותיו: החל מטופס הקליטה, דרך חוות הדעת של הרופא, מרשמים, תוצאות של בדיקות ועוד. מסמכי הנייר הופכים תוך שניות למסמכים אלקטרונים באמצעות סריקה פשוטה שלהם לתוך המערכת, והמרתם למסמכים ברי סריקה באמצעות מנגנון OCR מתקדם. בדרך זו מרכזת המערכת את כל המידע הרלוונטי אודות המטופל במקום אחד, ליצירת תמונה מדויקת ומהימנה של מצבו הרפואי.

 

מציאת מידע בקלות - כל מסמך מקוטלג ומסווג לפי קריטריונים קבועים מראש התואמים לצרכי הארגון, כגון שם המטופל, שם הרופא, תאריך, סוג הטיפול ועוד. מאותו רגע ואילך אפשר לשלוף את המידע המבוקש תוך שניות.

 

אבטחת מידע מתקדמת - מידע רפואי רגיש מצריך נקיטת כל אמצעי הבטיחות הדרושים. עם מערכת ה M-Files המידע הרפואי הרגיש נמצא בידיים טובות, עם מנגנון מתקדם הכולל שכבות אבטחה מרובות. מנגנון האבטחה מאפשר גישה למידע באמצעות שם משתמש וסיסמא. בנוסף, מתבצעת הצפנה של המידע ומופעלת מערכת לניהול הרשאות המספקת גישה למידע רק לגורמים הרפואיים הרלוונטיים. יומן מעקב מספק למנהל המערכת רישום של כל הפעולות שבוצעו במאגר המידע, כדי לאכוף שימוש תקין במידע.

 

אינטגרציה בין מערכות - מערכת ה M-Files מספקת גישה למערכות השונות במוסד הרפואי, לצורך ריכוז כל המידע הרלוונטי אודות המטופל. מרשומות רפואיות ועד מערכת הבילינג - ההתממשקות של ה M-Files עם מערכות אחרות מזרזת את תהליכי החיוב ומקצרת בצורה משמעותית את הבירוקרטיה הנובעת מאחסון, שליפה ושליחת מסמכי נייר.

 

ניהול רשומות רפואיות ב ADMS Solutions

 

מערכת ה M-Files תאפשר לכם לקבל מידע חיוני במינימום זמן - מקבצים דיגיטליים וממסמכי הנייר. הנגישות הגבוהה למידע יחד עם אבטחת מידע מתקדמת הופכים את המערכת לאחד הפתרונות המובילים בעולם לניהול מסמכים דיגיטלי בבתי חולים ומוסדות רפואיים. חברת ADMS תסייע לכם להפיק מהמערכת אפילו יותר, באמצעות גיבוי המידע הרפואי בחוות שרתים מאובטחת ושורה של פתרונות נוספים לניהול מידע חכם.

 

ידע זה כוח, שמשפר את השירות ואף עשוי להציל חיים.


להדגמה ולקבלת מידע נוסף על המערכת צרו קשר עכשיו!