ניהול מסמכים בחברות ומפעלים

 
 

 

ניהול מסמכים דיגיטלי בחברות יצרניות - מדוע כדאי?

 

M-Files היא מערכת המשמשת לייעול תהליכי ייצור, ומסייעת לחברות יצרניות ברחבי העולם להנפיק מוצרים טובים יותר במהירות רבה יותר. המערכת מובילה לביצוע בקרה קפדנית על תהליכי הייצור ולצמצום טעויות בלתי מחויבות.

 

בכפר הגלובאלי הפתוח לתחרות מכל עבר, הופכת ההתייעלות של מפעלים וחברות יצרניות לצורך קיומי. היכולת להפיק את המוצר האיכותי ביותר במינימום זמן וטעויות מתאפשרת באמצעות מערכת ה M-files לניהול מידע חכם.

 

איך מייצרים מקסימום תפוקה במינימום משאבים?

 

מערכת ה M-files לניהול מסמכים מעניקה לארגון מספר יתרונות חשובים:

 

חיסכון בזמן - קטלוג המסמכים לפי שם המוצר, שם הלקוח, מפרט טכני ועוד מאפשר בבוא העת שליפה נוחה ומהירה במיוחד של המסמך הרצוי לפי מאפייניו הייחודיים. במקום לנסות להיזכר באיזו תיקיה שמרתם את המסמך, מצאו אותו ללא מאמץ תוך שניות!

 

סדר וארגון - עבודה משותפת על אותם חומרים מייצרת גרסאות מרובות של אותו קובץ בדיוק. על מנת למנוע טעויות מיותרות בתהליכי הייצור, מציגה המערכת את הגרסה העדכנית ביותר של כל קובץ, וגם את הגרסאות הישנות יותר (אם ישנן). בנוסף, אפשר לצפות רק בשינויים שבוצעו בגרסאות השונות - אידיאלי לעבודה עם קבצי CAD גדולים במיוחד. בנוסף, כדי למנוע התנגשויות של מידע, המערכת מאפשרת רק לאדם אחד בכל פעם לבצע שינויים בקובץ.

 

ניהול תהליכים אוטומטי - ככל שתהליכי העבודה מורכבים ומערבים יותר משתתפים, כך גדל הסיכוי להיווצרות צווארי בקבוק וטעויות אנוש בלתי מחויבות המציאות. אוטומציה של תהליכים תאפשר להעביר באופן אוטומטי מסמכים לאישור הגורמים המיועדים, לקבוע משימות עבודה ולעדכן את המשתתפים בסטאטוס הביצוע. והתוצאה? ניהול אוטומטי של תהליכים יוביל למוצר באיכות גבוהה יותר שיגיע למדפים מהר יותר.

 

עמידה בתקנים מחמירים - עמידה בתקני איכות בינלאומיים כגון ISO 9000 ו ISO 9001 מתאפשרת הודות לניהול ובקרה של תהליכי הייצור. מערכת מתקדמת לניהול מידע דיגיטלי מעניקה לך את האפשרות לבצע בקרה ומעקב אחר כל המסמכים והתכתובות הרלוונטיות הקשורים לתהליך הייצור.

 

גישה מאובטחת - באמצעות מתן הרשאות למידע לגורמים הרלוונטיים ותמיכה ב Active Directory של Windows.

 

גישה מרחוק -הכונן הווירטואלי של M-files מאפשר גישה מרחוק למאגר המידע, גם ללא חיבור אינטרנט זמין.

 

התממשקות עם אוטוקאד - אינטגרציה של מערכת ה M-files עם אוטוקאד מאפשרת ניהול חכם של מידע בלי לשנות הרגלי עבודה. בין היתר מספקת המערכת תמיכה בקבצי xrefs, ביצוע חיפוש בקבצי DWG והכנסת פרטי זיהוי מתוך מערכת ה M-files לשרטוט בתוכנת אוטוקאד.

 

 

ניהול מסמכים מקיף - המערכת מאפשרת ניהול קל ונוח של מסמכים מכל סוג, לרבות קבצי CAD, שרטוטים, סקיצות, תכניות, מפרט טכני ועוד. למסמכים אלו מתווסף ניהול של תכתובות מייל, כמו גם יכולת לבצע סריקת מסמכים מנייר והפיכתם לקבצים דיגיטליים ברי חיפוש באמצעות מנגנון OCR מתקדם לזיהוי תווים אופטי.

 

ניהל מסמכים דיגיטלי ב ADMS Solutions

 

ניהול מידע חכם באמצעות מערכת ה M-Files מספק לחברות יצרניות יתרון יחסי, המעניק להן את היכולת לייצר יותר ובמינימום תקלות, תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים. לצורך התאמת פתרונות לניהול מידע דיגיטלי בחברות ומפעלים יצרניים, אנחנו ב ADMS Solutions מספקים ייעוץ לבניית אינדקס והתאמה של מערכת ה M-Files לצרכים הייחודיים שלכם.

 

הצטרפו לאלפי ארגונים שכבר משפרים ביצועים !!


להדגמת מערכת ה
M-Files וקבלת ייעוץ חינם צרו קשר עכשיו!