ארכיון דיגיטלי - ArchiNet

 

ARCHINET - התאמה לסביבת העבודה


ARCHINET הינה מערכת ארכיון דיגיטלי בעלת יתרונות משמעותיים בהשוואה לפתרונות אחרים הקיימים בשוק. אחד היתרונות המשמעותיים של ה ARCHINET על פני מערכות ארכיון דיגיטלי אחרות, היא היכולת להתאים את המערכת לסביבת העבודה של הלקוח בצורה מלאה. כפי שמערכת ההפעלה המותקנת על גבי המחשב מסוגלת לתמוך בסוגים שונים של קבצים ותוכנות, כך גם הכרחי שמערכת הארכיון הדיגיטלי שלכם תדע לעבוד בסביבות עבודה משתנות. לכן אנחנו ב A.D.M.S Solutions Ltd פיתחנו את מערכת ה ARCHINET, בצורה שתאפשר לכם לבחור את הפלטפורמה או מסד נתונים המתאימים לכם, מתוך מגוון אפשרויות.

 

בחירת הפלטפורמה שמתאימה לכם


הפלטפורמה הינה למעשה המיקום עליו תותקן מערכת ה ARCHINET, למשל מערכת הפעלה או שרתים מסוגים שונים. בחירת הפלטפורמה נובעת ממכלול של שיקולים, כגון מספר המשתמשים במערכת, ושקלול העלויות השונות: עלויות תחזוקה, רכישת המחשב או השרת ורכישת רישיונות של מערכות הפעלה. ניתן להתקין את מערכת ה ARCHINET על הפלטפורמות הבאות:

 

  • Microsoft Windows XP Pro - התקנה על גבי מערכת הפעלה של חלונות. פלטפורמה זו מתאימה ללקוחות פרטיים, לקוחות העובדים על רשת שיתופית ולקוחות שאין ברשותם שרת.

 

  • Microsoft SBS 2003 , Windows Server 2003, Windows Server 2008 - התקנה על גבי שרתים ארגוניים, המבוססת על שרת ה IIS של חברת Microsoft (שרת WEB). פלטפורמה זו מיועדת ללקוחות המעוניינים להוסיף שרות או אפליקציה נוספים לשרת הנמצא בבעלותם, וללקוחות המעדיפים שמערכת הARCHINET תותקן על גבי שרת ייעודי.

 

  • Linux - Fedora - התקנת מערכת ArchiNet על גבי שרת Linux. פלטפורמה זו מיועדת אך ורק ללקוחות שמעדיפים להתקין את המערכת על גבי שרת יעודי.

 

בחירת מסד הנתונים שמתאים לכם


מערכת ARCHINET תומכת בסוגים שונים של מסדי נתונים. מהו תפקידו של מסד נתונים? מסד הנתונים מכיל מידע כגון שדות ומילות מפתח, המאפשרים הגעה מהירה וקלה למסמך המבוקש בהשוואה לביצוע חיפוש רגיל במחשב. כאשר מדובר בכמות רבה של מסמכים ושל משתמשים, מסד הנתונים חוסך זמן ומשאבי מחשב רבים מערכת ה ARCHINET תומכת בין היתר במסדי הנתונים הפופולאריים MWSQL ו MSSQL.

 

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר