דואגים לאיכות הסביבה

 

דואגים לאיכות הסביבה


בשנים האחרונות גוברת המודעות לאיכות הסביבה, בצל החשש שההתחממות הגלובלית המואצת תוביל לתוצאות הרות אסון. חלק מרכזי בהתחממות הגלובלית מיוחס לפליטת גזי חממה, מעשה ידי אדם. לכן, גופים רבים מנסים לעודד אותנו לבצע פעולות שיביאו להפחתת פליטת גזי חממה. כעת, גם לכם יש אפשרות לקחת חלק משמעותי ביצירת סביבה ירוקה יותר. לקבלת פרטים נוספים.


מהם גזי חממה?


אלו הם גזים הקולטים את קרינת השמש ומונעים ממנה לחזור חזרה לחלל, ובכך גורמים לכדור הארץ להתחמם. ככל שעולה כמות גזי החממה הנפלטים, כך גם מואצת התחממות כדור הארץ. התגברות הפליטה של גזי החממה מיוחסת בעיקר לפעולות מעשה ידי אדם, כגון שימוש מאסיבי בדלקים, פירוק פסולת וכריתת עצים.

 

איכות הסביבה - העסק של כולנו


היכן אנחנו נכנסים לתמונה? אחד מגזי החממה הדומיננטיים הוא פחמן דו חמצני. עצים מסייעים בהפחתת פחמן דו חמצני, באמצעות תהליך הפיכתו לחמצן. כריתה המונית של יערות מחלישה את התהליך ומביאה לגידול משמעותי בפליטת פחמן דו חמצני. אחת הסיבות המרכזיות לכריתת עצים היא לצורך יצירת נייר. לסביבה העסקית חלק משמעותי בצריכה של נייר, מאחר והפעילות השוטפת של העסק כרוכה בהדפסה של אלפי מסמכים בשנה. כיצד ניתן להמשיך ולקיים את הפעילות העסקית ללא פגע ועדיין לשמור על איכות הסביבה?

 

A.D.M.S Solutions Ltd - דואגים לאיכות הסביבה


אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd מעמידים לרשותכם שירותי ארכיון דיגיטלי מתקדמים, הכוללים שירותי סריקת מסמכים ושמירתם בצורה דיגיטלית. בדרך זו יתאפשר לכם להעביר את המסמכים הסרוקים לכל דורש, מבלי שתצטרכו להדפיס אותם כפי שנהוג כיום. באמצעות הארכיון הדיגיטלי תחול ירידה משמעותית בצריכת דפים של העסק, והתוצאה - תרומה משמעותית לשמירה על איכות הסביבה. כל זאת עוד לפני שהזכרנו את החיסכון בעלויות ההדפסה כגון עלות הנייר והדיו...

 

מדוע דווקא A.D.M.S Solutions Ltd?


 

  • התאמה מלאה לצרכי הלקוח - לכל עסק מאפיינים וצרכים ייחודיים משלו. אנחנו מבצעים אפיון של צרכי העסק, ובוחרים את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכי העסק - כולל ביצוע פיתוחים המותאמים אישית על פי דרישת הלקוח.