מאפיינים עיקריים

 

FormReturn- מאפיינים

 

יצירת טפסים וסריקתם למערכת מעולם לא הייתה פשוטה יותר הודות ל FormReturn - מערכת אינטגרטיבית אחת שמבצעת את כל הפעולות במקום אחד: מיצירת הטופס וסריקתו ועד לניתוח הנתונים. היכולות המגוונות של FormReturn מאפשרות לבצע סריקת טפסים בצורה מהירה יותר, חכמה יותר וחסכונית הרבה יותר.

 

לפגישת הדגמה - צור קשר עכשיו!

 

קלות שימוש

פתרון כולל לסריקת טפסים באריזה פשוטה לשימוש - החל מיצירת טפסים והדפסתם, ועד לסריקת טפסים למערכת וניתוח הנתונים.

 

פתרון חוצה פלטפורמות

FormReturn הינה המערכת היחידה מסוגה שנתמכת על ידי מערכות ההפעלה השונות Windows , Mac OS X ו Linux. ניתן אף להעביר טפסים שנוצרו ב FormReturn בין הפלטפורמות השונות. במקרה של שימוש בשתי מערכות הפעלה במקביל, רכישת רישיון פר משתמש יקנה את האפשרות להתקין את FormReturn על גבי Windows ו Mac OS X גם יחד על אותו המחשב.

 

יצירה ועריכת טפסי OMR

בזכות עורך הטפסים של FormReturn יצירת טפסי OMR מעולם לא הייתה קלה יותר. באמצעות עורך הטפסים תוכלו ליצור בקלות שאלוני רב ברירה המותאמים לצרכים שלכם, לבצע איסוף ועיבוד מידע לכדי נתונים מסודרים ולייבא טקסטים מטפסים קיימים.

 

סריקת טפסים מבוססת תוכנה

עם טכנולוגית ה OMR של FormReturn אין צורך לקנות במיוחד סורק OMR יקר - אפשר להסתפק בסורק המשרדי סטנדרטי לשם סריקת טפסים וחילוץ הנתונים הרלוונטיים מהם.

 

"שגר ושכח" - עיבוד טפסים אוטומטי

בעת סריקת הטפסים למערכת FormReturn מזהה באופן אוטומטי את סוג הטופס על פי הברקוד המוטבע בו. מה זה נותן? בדרך זו ניתן לסרוק בו זמנית טפסים מסוגים שונים, והמערכת כבר תדע בעצמה לבדוק כל טופס לפי התבנית הרלוונטית ולשמור את נתוניו במסד הנתונים המתאים.

 

מחולל ציונים אוטומטי

צריכים לחשב ציון לכל טופס? FormReturn תעשה את העבודה עבורכם, על סמך הפרטים שמולאו בכל טופס ולפי ניקוד שהגדרתם מראש לכל שאלה.

 

התאמה אישית של הטופס

רוצים ליצור טופס מותאם אישית לכל אחד מהנמענים בלי לעבוד קשה? באמצעות מנגנון TVR אפשר להשתמש בתבנית הטופס שכבר יצרתם ולהכניס בה את פרטי הנמען כגון שם פרטי ושם משפחה, כתובת ופרטים נוספים. אפשר אפילו להגדיר אילו קטעים יופיעו בטופס המיועד לנמען על פי קריטריונים כגון רמת המיומנות או המצב הדמוגרפי שלו. בדרך זו תוכלו ליצור תבנית אחת של טופס, ולבצע בקלות את השינויים הדרושים כדי לייעד אותה לנמענים ספציפיים.

 

תמיכה במגוון שפות

הממשק של FormReturn פועל בשפות אנגלית וספרדית (ועברית?), ובהמשך יתרחב לשפות נוספות.

 

גישה נוחה למידע

כל המידע שנסרק ומעובד ב FormReturn נשמר בתוך מסד הנתונים של המערכת. כדי לאפשר הטמעה קלה של המערכת, אפשר ליצור מסד נתונים לניהול המסמכים בתוך FormReturn או לייבא נתונים ממסדי נתונים קיימים. שימוש ב JDBC connector יאפשר לתוכנות אחרות לעשות שימוש במסדי הנתונים של FormReturn .

 

שיתוף חכם

ארכיטקטורת שרת/לקוח שמציעה FormReturn הינה אידיאלית עבור ארגונים, ומאפשרת לעבוד חכם יותר באמצעות שיתוף של טפסים, מידע שנסרק למערכת ונתונים שהתקבלו.

 

הדפסה באיכות גבוהה

חשוב לכם ליצור חזות מקצועית? הוספת המנגנון הווקטורי SVG ל FormReturn מספקת איכות הדפסה גבוהה במיוחד: איכותם של אובייקטים הנשמרים בפורמט ווקטורי גבוהה מאוד ומספקת הדפסה איכותית ללא פיקסלציה.

 

קורא וכותב ברקודים

באמצעות FormReturn באפשרותך ליצור ברקוד מותאם אישית או לקרוא ברקוד קיים. המערכת תומכת בסוגים רבים של ברקודים מרמות 1Dו 2D, לרבות 39, Code 128 ,Codabar , EAN13, EAN128.

 

פונקציונליות בהתאמה אישית

חיבור של JDBC למסד הנתונים פותח עולם שלם של אפשרויות בפני הארגון. למשל, חיבור אוטומטי לתוכנת דיווח יתאפשר באמצעות שאילתות SQL למסד הנתונים של FormReturn.

 

 

רוצים ליהנות מכל היתרונות שיש ל FormReturn להציע? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם