ארכיון דיגיטלי

 
 

 

ארכיון דיגיטלי - פתרון כולל עבור העסק

 

נהוג לחשוב שסריקת מסמכים ושמירתם בצורה דיגיטלית היא פעולה שלבדה יכולה לחסוך לעסק זמן וכסף. אך על מנת לחסוך במשאבים, יש צורך לבצע מספר צעדים נוספים. מדוע? אפשר להשוות סריקת מסמכים לקניית רכב: ישנן מספר פעולות שצריך לבצע כאשר קונים רכב, כגון עשיית ביטוח, תדלוק וטיפולים שונים. ברור מאליו שהשימוש ברכב יתאפשר הודות למערכת שלמה המספקת פתרונות ושירותים. אותו העיקרון חל כאשר בונים ארכיון דיגיטלי לעסק: על מנת שסריקת מסמכים תחסוך לארגון זמן וכסף, עליה להיות חלק מפתרון כולל שמאפשר ארגון, שליפה וגיבוי נוח של שלהם. בשורה התחתונה, מה עושים אחרי שסורקים את המסמכים ?

 

ארכיון דיגיטלי

 

המהפכה הדיגיטלית שינתה את אורחות חיינו מקצה לקצה: במקום לפחד מהעכבר אנחנו עובדים איתו, כדי לשלוח דואר לא צריך בול ושולחן העבודה בכלל נמצא על גבי המחשב. לעולם הדיגיטאלי יתרונות רבים של זמינות, אבטחה, גיבוי וחסכון במשאבים. כעת גם ארכיון המסמכים של העסק עבר לעולם הדיגיטאלי ונהנה מיתרונות אלו. מה אתם מרוויחים מהטמעת מערכת  ארכיון דיגיטלי בעסק? במקום לבזבז זמן על חיפוש מסמך בארכיון ידני, המערכת תאפשר לכם לשלוף אותו בלחיצת עכבר באמצעות מנוע חיפוש מתקדם. בנוסף, מערכת ארכיון דיגיטלי מאפשרת את  ניהול המסמכים שברשותכם - לרבות גיבוי, מתן הרשאות צפייה ושליפה מהירה של כל מסמך. איכותו של הארכיון הדיגיטאלי תשפיע על מידת היעילות של העסק, ולכן חשוב להשקיע מחשבה בבחירת מערכת ארכיון דיגיטאלי מתקדמת. איזו מערכת ארכיון דיגיטאלי תענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר?

 

מערכת ארכיון דיגיטלי ב A.D.M.S Solutions

 

בניית ארכיון דיגיטלי אינה מסתכמת כאמור רק בסריקת המסמכים של העסק. לכן, כחלק מהפתרון הכולל שאנחנו מספקים, עומדת לרשותכם מערכת הארכיון הדיגיטלי המתקדמת ARCHINET - מהם יתרונותיה?

 

זמינות - בעידן בו ידע הוא כוח, לנגישות למידע חשיבות עליונה. אנחנו ב A.D.M.S Solutions מבינים זאת, ולכן יצרנו את ARCHINET - מערכת ארכיון דיגיטלי המאפשרת גישה למסמכים של העסק מכל מקום ובכל זמן, באמצעות חיבור אינטרנט פשוט.

 

אבטחת מידע - מערכת הרשאות מתקדמת מעניקה לכל עובד גישה למסמכים הרלוונטיים אליו. בנוסף, המערכת תומכת בכניסה מאובטחת SSL ובעוד מספר אופציות לאבטח את המידע שלכם.

 

גיבוי - A.D.M.S Solutions מעניקה לכם האפשרות לגבות את מסדי הנתונים בשרתי גיבוי המאוחסנים בחוות השרתים המתקדמת בישראל.

 

לקבלת מידע נוסף על מערכת ה ARCHINET.

 

מתן פתרון כולל - מגוון שירותים מתקדמים

 

אנחנו ב A.D.M.S Solutions מאמינים בבניית פתרון כולל המותאם לצרכיו של כל עסק. לצורך כך אנחנו מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלב האפיון של העסק ועד למתן מענה לצרכיו. כחלק מליווי הלקוח אנחנו מציעים שירותי ייעוץ ובניית אינדקס - באמצעותם תוכלו לשלוף בקלות וביעילות מסמכים מהארכיון הדיגיטלי.
A.D.M.S Solutions מעמידה לשרותכם מגוון שירותים מעבר לשירותי סריקת מסמכים ולמערכת ארכיון דיגיטלי מתקדמת: חתימה דיגיטלית, OCR (המרת מסמך לקובץ WORD ושרותי המרת נתונים), OMR (בדיקת טפסים אוטומטית), המרת נתונים ועוד - הכול בכתובת אחת.

 

ארכיון  דיגיטלי - עשה זאת בעצמך

 

כחלק מסל הפתרונות הכולל שחברת A.D.M.S Solutions מעמידה לרשותכם, תוכלו לבצע חלק מהפעולות בעצמכם in house, תוך קבלת ליווי והכשרה מאיתנו. כך למשל תוכנת Scan To PDF מאפשרת לסרוק מסמכים לפורמט PDF באופן עצמאי, במקום למסור אותם לסריקה בחברה חיצונית.במקום לחפש פתרונות שונים במספר חברות שונות, אנחנו מאפשרים לכם לקבל סל פתרונות כולל במקום אחד, ובכך לחסוך זמן רב הכרוך בהתנהלות מול כל חברה בנפרד.

 

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ לבניית ארכיון דיגיטלי!