התאמת פתרון

 

מהו הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלכם?


כמובן שאין תשובה חד משמעית, תלוי מהם הצרכים של העסק שלכם. בדיוק כפי שאדם הנכנס לחנות נעליים צריך לבחור זוג אחד מתוך מאות הזוגות שנמצאים בחנות, עליכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר מתוך מגוון פתרונות בעולם הארכיון הדיגיטלי. בעוד המוכר בחנות הנעליים מתפקד על תקן מומחה המברר מהם הצרכים שלכם באמצעות שאלות שונות, בסביבת הארכיון הדיגיטלי קיים צורך במענה דומה. לכן, כמומחים בעולם הארכיון הדיגיטלי, אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd נתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר, באמצעות מספר שלבים.

 

הבנת צרכי העסק


כדי להתאים לעסק את הפתרון האידיאלי, עלינו להכיר אותו טוב יותר ולהבין את צרכיו. זאת מאחר והצרכים משתנים מעסק אחד למשנהו. לצורך כך אנחנו בחברת ADMS Solutions Ltd נבצע אפיון של צרכי העסק ונעמיד לרשותכם שירותי ייעוץ ובניית אינדקס.

 

התאמת פתרון לצרכי הלקוח


לאחר שנבין מהם הצרכים של העסק, נוכל להתאים את הפתרון הטוב ביותר מתוך סל רחב של פתרונות, כגון שרותי סריקת מסמכים, מערכת ארכיון דיגיטלי, חתימה דיגיטלית, המרת נתונים, OCR והרשימה עוד ארוכה. התאמת הפתרון לצרכי הלקוח מתבצעת בשתי רמות:התאמת אופן מתן השירות לצרכי הלקוח - אנחנו בחברת ADMS Solutions מאפשרים לכם לבחור על איזו פלטפורמה תותקן המערכת ועם איזה מסד נתונים היא תעבוד, מתוך מגוון אפשרויות. בנוסף, תוכלו לבצע בעצמכם את פעולות התקנת המערכת, קניית השרת ותחזוקו, או לקבל את כל אלו מאיתנו באמצעות פונקצית "מכירת תוכנה כשירות" (SAAS). אנחנו גם מאפשרים לקבל שירותי סריקת מסמכים בבית הלקוח בהתאם לצרכים שלכם.בחירת התכונות המתאימות ללקוח - לאחר שבחרנו את הפתרונות המתאמים לצרכים שלכם, נוודא שתעשו שימוש בתכונות המתאימות של כל פתרון. כך למשל נעמיד לרשותכם בחלק מהתוכנות פעולות הרחבה (plugins) לצורך התאמה מרבית לצרכי העסק.

 

ביצוע פיתוחים על פי דרישות הלקוח


כפי שחייט תופר בגדים בהזמנה אישית, אנחנו נייצר עבורכם פתרון מותאם אישית, באמצעות ביצוע פיתוחים ייחודיים המותאמים לצרכים שלכם, לרבות ביצוע פיתוחים במערכת הארכיון הדיגיטלי ARCHINET ובתוכנת Scan To PDF.

 

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר