מאפיינים עיקריים

 

ARCHINET - תכונות ומאפיינים


אנחנו ב A.D.M.S Solutions Ltd מבינים את חשיבות הארכיון הדיגיטלי, ולכן מעמידים לרשותך מערכת ארכיון דיגיטלי מתקדמת - ARCHINET. למערכת מגוון מאפיינם המקנים לה יתרונות על פני מערכות אחרות שקיימות כיום בשוק.

 

ARCHINET - פשטות ונגישות


למערכת יתרונות רבים, אך הפשטות והנגישות הם אולי העיקריים שבהם: תוכנות ארכיון דיגיטלי רבות מצריכות התקנה על מחשבי העסק לצורך שימוש בהן. לעומת זאת, לARCHINET ניתן להתחבר באמצעות חיבור אינטרנט פשוט, מבלי להזדקק לתוכנה משום סוג. התוצאה - נגישות מקסימאלית למידע מכל מקום ובכל זמן! ה ARCHINET אף מאפשר למספר רב של משתמשים להיכנס למערכת ולעשות שימוש במספר רב של קבצים בו זמנית. כל זאת באמצעות ממשק משתמש נוח וידידותי.

 

ARCHINET - התאמה מלאה לצרכי הלקוח


מערכת ARCHINET יכולה לעבוד עם מגוון פלטפורמות ומסדי נתונים. בנוסף, ניתן לייצר פיתוח במערכת על פי דרישת הלקוח, על מנת להתאים אותה לצרכי החברה בצורה הטובה ביותר. זאת באמצעות אפיון צרכים ופיתוח מאפיינים ייחודיים המותאמים ללקוח במערכת ARCHINET.

 

ARCHINET - גיבוי ואבטחת מידע


באמצעות מערכת הרשאות מתקדמת, לכל עובד ישנה גישה למסמכים הרלוונטיים אליו. בנוסף, תוכנת ARCHINET תומכת בכניסה מאובטחתSSL . ישנה גם אפשרות לבצע מעקב אחר הפעולות המבוצעות במערכת, באמצעות ניהול יומן אירועים המתעד את כל הפעולות שבוצעו בה. כדי שהמידע שלכם יהיה בטוח, מערכת ה ARCHINET מאפשרת גם גיבוי של מסד הנתונים. לצורך כך, חברת A.D.M.S Solutions Ltd מעמידה לשרותכם שרתי גיבוי ייעודיים, המאוחסנים בחוות השרתים המתקדמת ביותר בישראל.

 

ARCHINET - אפשרויות ניהול מתקדמות


מערכת ה ARCHINET מאפשרת תמיכה, תיעוד ושמירה של מספר גרסאות לכל קובץ, תומכת בקבצי OCR, TXT, WORD ו HTML. האפשרויות המתקדמות של ARCHINET כוללות גם מערכות חיפוש מתקדמות, מספר מצבי תצוגה, אפשרות לרישום עצמי של משתמשים, תמיכה בערכות נושא, מערכת הודעות מתקדמת וניהול מועדפים לכל משתמש.

 

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר