התאמת פתרון ללקוח

 

ARCHINET - התאמה מלאה לצרכים שלכם


בדומה לתחומים רבים, תחום מערכות הארכיון הדיגיטלי מציע אלטרנטיבות רבות. מערכת בעלת אפשרויות רבות לא בהכרח תתאים לצרכים שלכם. למעשה, ברוב המקרים אתם תצטרכו להסתגל למערכת ולא להיפך. הדבר דומה לבחירה של בגד: כיום ישנו מגוון עצום של חנויות בגדים, מחנויות קטנות ועד רשתות בינלאומיות. למרות המבחר הגדול, נדיר שנמצא בגד שעונה על כל ההעדפות שלנו. ברוב המקרים סביר להניח שנתפשר על הצבע, הגודל או המידה. תארו לעצמכם מצב בו חייט היה תופר עבורכם בגד שעונה על כל הצרכים שלכם, החל מהמידה, הצבע וסוג הבד שאתם מעדיפים. בעוד פתרון שכזה אינו נפוץ בעולם הביגוד, אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd נשמח לבצע התאמה מלאה לצרכים שלכם באמצעות מערכת ה ARCHINET.

 

פיתוח על פי דרישת הלקוח באמצעות הבנת צרכי העסק


למערכת ה ARCHINET מאפיינים רבים המעניקים לה יתרון על פני מערכות ארכיון דיגיטלי אחרות. אחד היתרונות המשמעותיים של המערכת היא היכולת להסתגל לתנאים משתנים, בהתאם לצרכים של העסק שלכם. אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd נשמח להוסיף למערכת ה ARCHINET פיתוח על פי דרישה שלכם, על מנת לאפשר לכם לשלוף מסמכים בצורה המהירה והקלה ביותר. איזה פיתוח ישרת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר? בשביל לענות על כך, נבצע יחד אתכם אפיון מפורט של העסק שלכם. כך למשל נבין האם מדובר בעסק גדול או קטן, מהו תחום העיסוק ומהם הצרכים הייחודיים שלכם.

 

דוגמאות לפיתוח על פי דרישת הלקוח


הבנת הצרכים של העסק תאפשר לנו לפתח על פי דרישה שלכם תכונות המותאמות לצרכי עסק במערכת ה ARCHINET. כך למשל פיתוח מוצרים כרוך באחסון מסמכים המכילים ניסויים וסקיצות. לכן, עבור חברה שעוסקת בפיתוח מוצרים ניתן לייצר במערכת פיתוח לפיו המסמכים יהיו מחולקים לפי סוג המוצר, ויכילו שדות המסייעים לזהות כל מוצר, כגון מידות, סוג המוצר, סוג הסקיצה ועוד. לעומת זאת עבור משרד של רופאים ניתן יהיה ליצור פיתוח שכולל עבור כל מטופל שדות ותיקיות רלוונטיים, כגון תוצאות של בדקות, ביקור במרפאה ועוד.

 

לפגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר