ארכיון דיגיטלי - ArchiNet

 

ניהול מסמכים במערכת ארכיון דיגיטלי

 

 

ניתן לרכוש מחשבים בעלי עוצמה, מהירות ונפח אחסון כמעט בלתי מוגבל במחירים שווים לכל נפש. תארו לעצמכם מצב בו במחשב הכי מתקדם בשוק תותקן מערכת הפעלה מיושנת או אנטי וירוס לא מעודכן. סביר להניח שביצועיו של המחשב ירדו פלאים, למרות שיש לו יכולת לתפקד במהירות. במקרה זה כמו במקרים נוספים, התוכנה יכולה לקבוע את רמת הביצועים בפועל. גם בעולם האחסון הדיגיטלי לתוכנה חשיבות גבוהה: מערכת הארכיון הדיגיטלי היא זו המאפשרת גישה נוחה ומהירה למסמכים הסרוקים. בחירה בתוכנת ארכיון דיגיטאלי מתקדמת תביא לחיסכון אופטימאלי בזמן ובכסף, לעומת התקנת תוכנה מסורבלת שתביא לבזבוז של משאבים יקרים.

 

ARCHINET - מערכת ארכיון דיגיטלי שפורצת את גבולות הזמן והמקום

 

 

על מנת לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר, אנחנו בחברת A.D.M.S Solutions Ltd פיתחנו את ARCHINET - מערכת ארכיון דיגיטלי מתקדמת לניהול מסמכים. ל ARCHINET יתרונות רבים על פני תוכנות אחרות הקיימות בשוק. יתרון משמעותי של המערכת הוא הפשטות: בשונה ממערכות אחרות שקיימות בשוק, המערכת אינה דורשת התקנת תוכנה על מחשבי הלקוח. ניתן למעשה להתחבר למערכת באמצעות חיבור אינטרנט פשוט, מכל מקום ובכל זמן.

 

ARCHINET - התאמה מלאה לצרכי הלקוח

 

 

כל עסק נבדל ממשנהו בגודל, סוג ואופי הפעילות ובהתאם לכך גם הצרכים של כל עסק שונים. לנו ב ADMS Solutions יש את האפשרות לבצע התאמה מלאה של מערכת ה ARCHINET לצרכים שלכם, בשתי רמות: ראשית, מערכת ה ARCHINET יכולה לפעול בסוגים שונות של פלטפורמות ומסדי נתונים. שנית, אנחנו מבצעים פיתוח על פי דרישת הלקוח במערכת ה ARCHINET, באמצעות אפיון צרכים ופיתוח מאפיינים ייחודיים שמתאימים לצרכי העסק.

 

תוכנת ה ARCHINET מספקת פתרון מקיף, באמצעות ממשק פשוט וידידותי, אינדקס חכם, מערכת הרשאות פשוטה ויעילה ואפשרויות ניהול מתקדמות ומעל לכל שרות ותמיכה מקצועיים. מידע ויתרונות נוספים של תוכנת ה ARCHINET תוכלו למצוא בדף המאפיינים.

 

לקבלת ייעוץ ומידע לגבי מערכת ארכיון דיגיטלי ניתן ליצור קשר